O hotelu Páv

Moderní 3* hotel Páv naleznete v poklidné rezidenční části Prahy 1 na pomezí Starého a Nového Města. Příjemná a klidná lokalita, stranou hlučných davů a přesto v centru města, se nachází v blízkosti vltavského nábřeží. Tato výhodná poloha umožňuje vyrazit pěšky na prohlídku význačných pražských památek (např. Národní divadlo, Karlův most, Staré Město, Malá Strana).

88 prostorných a elegantních pokojů je vybaveno vlastní koupelnou (vana/sprchový kout, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou, budíkem s rádiem a sejfem. Na pokojích je bezplatně k dipozici WIFI připojení na internet. Domácí zvířata jsou vítána (za příplatek). Nabízíme pokoje pro alergiky a pro osoby s hendikepem.

Celková renovace hotelu proběhla v roce 2007 a snoubí původní historické prvky s moderním jednoduchým designem.

Bezpočet restaurací, kaváren a barů v okolí hotelu pak poskytuje i možnost gurmánského vychutnání si Prahy. Koneckonců, slavná restaurace s pivovarem U Fleků je jen pár kroků od našeho hotelu.

Hotel Páv je hrdým členem české hotelové společnosti Small Charming Hotels.

Check in od: 14:00 hod., Check out do: 11:00 hod., Check out skupiny do: 10:00 hod.

Klidný hotel v centru Prahy

Hotel Pav

Tradice Hotelu Páv v Praze sahá do roku 1806, kdy byl dům nazýván "U tří kosů". Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu. Budova je postavena v klasicistním stylu, ovlivněném uměním antického Řecka a Říma.

Příjemná lokalita pražského Nového Města v bezprostřední blízkosti nábřeží Vltavy a všech památek a turistických atrakcí Prahy.

Perfektní dopravní dostupnost metrem (Karlovo náměstí a Národní třída– trasa B, Můstek – trasa A) a tramvají (22, 9, 6, 18) do všech částí Prahy.

Lobby bar nabízí příjemné posezení u italské kávy značky LAMBORGHINI a široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, které si můžete objednávat každý den od 12:00 do 24:00 hod.

Letní zahrádka přímo vybízí k odpočinku nejen při letních večerech.

Konferenční sál nabízí kapacitu až 50 osob.

Bufetové snídaně s širokým sortimentem potravin a místních specialit denně od 7:30 – 10 hodin.

Hotelový transfer za fixní ceny pro klienty hotelu 24 hodin denně. Rezervace na webu nebo na recepci hotelu Páv.

Materiály ke stažení

Volně dostupné a použitelné propagační materiály hotelu Páv Praha:

Fact Sheet

Fact Sheet (PDF, 1 page)