Hotel Páv Pokoje

88 elegantně a moderně zařízených nekuřáckých pokojů poskytne příjemné a pohodlné zázemí pro odpočinek po procházkách Prahou nebo po obchodním jednání. Všechny pokoje jsou s vlastním příslušenstvím. Cena za pokoj a noc je uvedena včetně bohaté bufetové snídaně a DPH.

Dvoulůžkový pokoj - Hotel Páv

Dvoulůžkový pokoj

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana/sprcha, fén, hotelová kosmetika), LCD televizorem, telefonem a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a DPH.

Superior Dvoulůžkový pokoj - Hotel Páv

Superior dvoulůžkový pokoj

SUPERIOR dvoulůžkový pokoj s klimatizací v posledním patře hotelu, je vybavený vlastní koupelnou (vana/sprcha, fén, hotelová kosmetika), LCD televizorem, telefonem a sejfem a sadou na přípravu kávy a čaje. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma.

Podkrovní mezonet s terasou - Hotel Páv

Podkrovní mezonet s terasou

Prostorné mezonetové pokoje s vlastní terasou a klimatizací v posledním patře hotelu. Pohodlně se sem vejdete ve skupince až čtyř osob. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana/sprcha, fén, hotelová kosmetika), LCD televizorem, telefonem, sejfem, sadou na přípravu kávy a čaje a pantoflemi. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a DPH.

Třílůžkový pokoj - Hotel Páv

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je dostatečně prostorný pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana/sprcha, fén, hotelová kosmetika), LCD televizorem, telefonem a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a DPH.

Jednolůžkový pokoj s manželskou postelí - Hotel Páv

Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana/sprcha, fén, hotelová kosmetika), LCD televizorem, telefonem a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a DPH.

Vybavení pokojů:

  • Trezor
  • LCD televizor se satelitními programy
  • WiFi připojení zdarma
  • Telefon s přímou volbou
  • Koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou
  • Fén
  • Žehlička/žehlící prkno na vyžádání zdarma

Check in od: 14:00 hod.
Check out do: 11:00 hod.
Check out skupiny do: 10:00 hod.